agfundraise.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Prawda czy fikcja? - Tajemne kręgi lektor pldodany: 13/03/2010

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
13/03/2010
Wyświetleń:
1958
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Czy kręgi w zbożu to zaszyfrowane wiadomości pochodzące z innych światów? A może to doskonałe oszustwo stworzone przez człowieka? Kiedy w 1991 r. dwóch artystów publicznie ogłosiło, że to oni są twórcami dziwnych znaków i zrobili je jedynie dla żartu, wydawało się, że sprawa została zamknięta. Jednak kręgi zaczęły pojawiać się w innych miejscach, przybierając czasem bardzo skomplikowane wzory. Czy były dziełem UFO, czy może nietypowych zjawisk atmosferycznych? Weź udział w kosmicznej debacie wraz z naukowcami, twórcami kręgów oraz osobami wierzącymi w odwiedziny istot pozaziemskich na naszej planecie.


Prawda czy fikcja? - Tajemne kręgi lektor pldodany: 13/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18210 Online:20 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze agfundraise.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis agfundraise.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.